Psychologia pozytywna dla firm

 

 

Zapraszam do świata psychologii pozytywnej, która od 20 lat naukowo bada źródła dobrego samopoczucia, dobrostanu i szczęścia.

 

Jak pomagam:

🦋 prowadzę szkolenia z psychologii pozytywnej, w tym Praktyczny Trening Dobrostanu, który pozwala zbudować dobrostan psychiczny i emocjonalny oraz codziennie wzmacniać mięsień szczęścia

🦋 prowadzę szkolenia, warsztaty i zajęcia na nauczycieli chcących promować Edukację Pozytywną w szkole

🦋 dbam o wellbeing i mental health pracowników prowadząc warsztaty, szkolenia i webinary dla pracowników i managerów pomagające zwiększyć kreatywność i innowacyjność zespołów oraz zapobiec wypaleniu i rotacji pracowników.

🦋 prowadzę autorski program wellbeingowy JOLLY WORK podnoszący poziom Pracoszczęścia, który jest w całości oparty o najnowsze odkrycia psychologii pozytywnej

🦋 prowadzę autorski program DIGITAL WELLBEING pomagający pracownikom zdalnym i hybrydowym zachować zdrowie, zaangażowanie i efektywność

🦋 wspieram firmy w budowaniu szczęśliwych miejsc pracy i szczęśliwych zespołów jako zewnętrzny Chief Happiness Officer

🦋 prowadzę liczne warsztaty online z dziedziny psychologii pozytywnej i wsparcia zdrowia psychicznego

 

Akademia Szczęśliwego Człowieka

 

Psychologia Pozytywna to jedna z najszybciej rozwijających się obecnie dziedzin psychologii, która koncentruje się na badaniu źródeł dobrostanu i szczęścia oraz urzeczywistnianiu potencjału ludzkiego.

Jest profilaktyką zdrowia psychicznego, która kładzie nacisk na wzmacnianie zasobów wewnętrznych i dbanie o dobrostan psychiczny w celu budowania odporności na przyszłość.

Cześć! Witaj w podróży po własne szczęście

Nazywam się Ewa Chojecka i jestem Trenerką Psychologii Pozytywnej i Chief Happiness Officerem.

Prowadzę szkolenia, warsztaty i programy edukacyjne  pomagające podnieść poziom dobrostanu i szczęścia na co dzień, zarówno w życiu jak i w pracy.

Jestem zafascynowana podnoszeniem dobrostanu i jakości życia poprzez zwiększanie samoświadomości, wdrażanie technik psychologii pozytywnej, psychologii szczęścia, filozofii Tu i Teraz oraz mądrości Wschodu.

Ukończyłam kierunek „Psychologia Pozytywna – Trener umiejętności psychospołecznych” na UW oraz  „Happiness Studies Academy ” – program prowadzony przez największy na świecie autorytet w dziedzinie teorii i praktyki szczęścia – Profesora Harvardu Tal Ben-Shahar.