DOGONIĆ WŁASNE SZCZĘŚCIE

 

 

 

PRAKTYCZNY TRENING

BUDOWANIA DOBROSTANU

Odkryj psychologię pozytywną i poznaj prosty przepis na DOBRE ŻYCIE 

 

Znasz bajkę o Złotej Rybce? A gdybyś miała tylko jedno życzenie zamiast trzech, to co to by było?

Ludzie najczęściej pragną miłości, sławy, pieniędzy i władzy, ale nie zdają sobie z sprawy z tego, że to wszystko ma ich doprowadzić do jednego – do SZCZĘŚCIA. 

Szukamy szczęścia na milion różnych sposobów. Ale czy jesteśmy bardziej szczęśliwi? Dlaczego na świecie jest coraz więcej osób cierpiących na depresję? Dlaczego pomimo stopniowego bogacenia się społeczeństw mamy coraz mniej radości, zadowolenia i satysfakcji z życia? Dlaczego naszym życiem wciąż rządzi lęk, stres i chaos? 

Odpowiedź jest prosta – szukamy nie tam gdzie trzeba.

Tymczasem istnieje udowodniony naukowo przepis na szczęście, który wypracowali naukowcy zajmujący się psychologią pozytywną. Chcesz go poznać?

 

 

„Dogonić własne szczęście” – praktyczny warsztat budowania dobrostanu

Ten unikalny trening w formule „experiential learning” (nauka na doświadczeniu)  pozwoli Ci zbudować swój dobrostan, bez względu na zewnętrzne okoliczności. Warsztat jest  w całości oparty o najnowsze odkrycia psychologii pozytywnej. Poznasz na nim komponenty, które składają się na wielowymiarowość szczęścia, a także nauczysz się jak je wykorzystywać w praktyce.

Podstawy psychologii pozytywnej - czym naprawdę jest szczęście i jakie są jego komponenty

Pozytywne i wspierające relacje

Jak przestać się martwić i zacząć żyć bez lęku o przyszłość, czyli optymizmu można się nauczyć

 

jak oswoić lęk o przyszłość

W zgodzie ze sobą - jak zrozumieć siebie, odkryć swoje prawdziwe ja i żyć w zgodzie z nim

jak odnaleźć sens w pracy

Inteligencja emocjonalna - jak zrozumieć emocje

Jak wchodzić w stan flow, aby doświadczać ponadprzeciętnej motywacji i zaangażowania

 

Odkrywanie swojego potencjału - jak wykorzystać swoje talenty i mocne strony

Talenty Gallupa i testy talentów Gallupa

Budowanie pozytywności - pielęgnowanie uczuć pozytywnych

Ukojenie wewnętrznego dziecka

Odstresuj ciało, umysł i duszę - poznaj zbawienne techniki relaksacji połączonej z pozytywną wizualizacją

Szczęście to proces, a nie punkt docelowy na mapie zwanej życiem. Kluczem do szczęścia jest doświadczanie samej podróży. Przygotuj się więc na przejażdżkę! Budowanie szczęścia jest nieustającą i fascynującą przygodą, który wymaga od nas szczególnego sposobu doświadczania życia i świata. Nauczę Cię jak to zrobić, czyli jak rozpocząć swoją podróż w kierunku dobrostanu, aby następnie budować swoje szczęście na co dzień.

 

„Szczęście nie jest stanem do osiągnięcia, ale sposobem podróżowania”

Margaret Lee Runbeck

Dlaczego warto być szczęśliwym?

  • szczęśliwi ludzie żyją dłużej
  • szczęśliwi ludzie rzadziej chorują
  • szczęśliwi ludzie więcej zarabiają
  • szczęśliwi ludzie mają bardziej stabilne życie partnerskie
  • szczęśliwi ludzie mają więcej przyjaciół
  • szczęśliwi ludzie częściej i chętniej pomagają innym
  • szczęśliwi ludzie są bardziej twórczy i kreatywni
cytat o szczęściu - Zrób to co możliwe

Masz wpływ na swoje szczęście!

Zazwyczaj żyjemy w iluzji, iż to ludzie, wydarzenia i sytuacje są odpowiedzialne za nasz nastrój, humor, emocje i poczucie dobrostanu

Tymczasem…

Szczęście nie jest czymś co nam się przydarza. Szczęście jest jak mięsień, który możesz wzmacniać codziennie. To umiejętność, nad którą można i warto pracować!

Masz moc zmieniania własnego życia. Masz wpływ na własne szczęście. Masz wpływ na własne samopoczucie. Masz wpływ na swój dobrostan.

 

 

„Dogonić własne szczęście” – praktyczny warsztat budowania dobrostanu

 

Unikalna formuła „experiential learning” czyli 90% praktyki + 10% teorii 

Na warsztacie poznasz i przećwiczysz na żywo techniki zwiększające poziom szczęścia, których możesz potem używać na co dzień do zwiększania swojego dobrostanu. Otrzymasz narzędzia, dzięki którym będziesz w stanie zwiększać swój poziom szczęścia w realnym życiu.

 

Informacje o treningu:

Forma: stacjonarna, na żywo

Termin: 24 września (sobota)

Godz: 10:00 – 18:00

Miejsce: Warszawa, Adgar Plaza, Al. Jerozolimskie 181B

 
Cena biletu jest zależna od daty zapisu. Dla osób, które zdecydują się wcześniej czekają promocyjne ceny!
 

Early Bird: 299 zł + GRATIS Kursoksiążka ” W 10 dni do szczęścia – Psychologia pozytywna w praktyce” o wartości 39 zł – zapisy w promocyjnej cenie tylko do do 21.08.2022!

 
Normal 349 zł (zapisy od 22.08.2022 do 11.09.2022)
 
Last Minute 429 zł (zapisy od 12.09.2022)
 
 
Przed szkoleniem wszyscy uczestnicy otrzymają na maila „TEST SZCZĘŚCIA”, aby sprawdzić z jakiego miejsca startują, a następnie mierzyć swój poziom dobrostanu na co dzień.

Powiedz mi, a zapomnę. Pokaż mi, a zapamiętam. Pozwól mi zrobić, a zrozumiem.

Konfucjusz

 

Czym jest psychologia pozytywna?

Psychologia Pozytywna to jedna z najszybciej rozwijających się obecnie dziedzin psychologii, która koncentruje się na badaniu źródeł dobrego samopoczucia, dobrostanu i szczęścia, a także na urzeczywistnianiu potencjału ludzkiego. Jest swoistego rodzaju profilaktyką zdrowia psychicznego, która kładzie nacisk na wzmacnianie i dbanie o samopoczucie psychiczne kiedy jest ono dobre, w celu budowania odporności na przyszłość.

 

Szczęście czy Dobrostan? Oto jest pytanie!

Szczęście kojarzy nam się z czymś ulotnym, efemerycznym, prawie nieosiągalnym. Albo też z amerykańskim “Happiness” i wiecznie uśmiechniętą buźką. Oczywiście wszyscy mamy w życiu chwile szczęścia, ale trwałe poczucie szczęścia, które będzie obecne z nami całą dobę 365 dni w roku to raczej ułuda niż rzeczywistość. Z drugiej strony dobrostan jest pojęciem o wiele szerszym. Dobrostan to stan pełnego zdrowia, a według definicji WHO zdrowie to nie tylko brak choroby, ale pełen dobrostan psychiczny, fizyczny i społeczny człowieka. Psychologia pozytywna, pomimo, iż posługuje się takimi stwierdzeniami jak Szczęście czy Pracoszczęście, to koncentruje się na holistycznym dobrostanie człowieka, a nie tylko na ulotnych, szczęśliwych chwilach.

 

 

Kim jestem:

Ewa Chojecka Pracownia Życia 1

Nazywam się Ewa Chojecka i jestem trenerką Psychologii Pozytywnej.

Ukończyłam studia „Psychologia pozytywna – Trener umiejętności psychospołecznych” na Uniwersytecie Warszawskim, a także prestiżowy program Happiness Studies Academy.

Jestem zafascynowana podnoszeniem dobrostanu i jakości życia poprzez zwiększanie samoświadomości, wdrażanie technik psychologii pozytywnej, psychologii szczęścia, filozofii Tu i Teraz oraz mądrości Wschodu.

Głęboko wierzę, że najważniejsza podróż, w jaką można wyruszyć, to podróż w głąb siebie. To tu ukryte są wszystkie skarby świata. Zapraszam Cię w tę podróż. Będę Twoim przewodnikiem i przyjacielem na tej drodze:)

Chcę pomóc każdemu w dotarciu do źródeł radości i szczęścia. Gorąco wierzę bowiem, że każdy zasługuje na spełnione i szczęśliwe życie.

 

 

Zapraszam Cię na fascynującą 1-dniową przygodę w formule „experiential learning, podczas której odzyskasz równowagę wewnętrzną i apetyt na ŻYCIE!

Do skorzystania z oferty Early Bird pozostało

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Bezpłatny kurs "W 10 dni do szczęścia"