Psychologia pozytywna

Szkolenia, warsztaty i wellbinary

Zadbaj o emocjonalny wellness i psychiczny wellbeing pracowników

Warsztaty i Wellbinary z Psychologii Pozytywnej

=

Pracoszczęście – jak za pomocą technik psychologii pozytywnej odnaleźć szczęście w pracy

=

Less Stress – Techniki radzenie sobie ze stresem i presją

=

Jak odnaleźć sens w pracy i w życiu (+ Job Crafting)

=

Jak oswoić lęk o przyszłość i znaleźć spokój w niespokojnych czasach

=

Pozytywny Lider (Nowość!)

=

Pozytywny mózg – jak nie będąc urodzonym optymistą wyjść ze spirali czarnych myśli i zacząć myśleć pozytywnie

=

Mindfulness w pracy i życiu

=

W zdrowym ciele zdrowy mózg – jak zadbać o swoje zdrowie i dobrostan fizyczny, aby mieć więcej energii na co dzień

=

Inteligencja emocjonalna i zarządzanie emocjami

=

Pozytywna zmiana – Jak oswoić zmianę?

=

Pozytywna komunikacja i relacje

=

Work-Life Balance w cyfrowej rzeczywistości

Opinie o moich warsztatach

{

Świetny warsztat 🙂 Ewa w bardzo przyswajalny i obrazowy sposób rozłożyła problem stresu na czynniki pierwsze oraz zaprezentowała konkretne narzędzia i ćwiczenia do radzenia sobie z nim. Teraz najważniejsze, żeby znaleźć tę odrobinę czasu na konsekwentne wdrażanie wskazówek Ewy w życie.

Agata

{

Warsztaty z Ewą były tym, czego potrzebowałam w trudnym czasie, kiedy moje ciało zaczęło dawać psychosomatyczne oznaki wyczerpania. Ewa doskonale sprawdza się w roli. Jej optymizm i niewyczerpywalna pozytywna energia w połączeniu z profesjonalną wiedzą, którą w sposób czytelny i praktyczny przekazuje innym powodują, że po sesji z nią poczułam silny przypływ mocy witalnych i wewnętrznego spokoju. Dziękuję bardzo.

Paulina

{

Wow. Bardzo ciekawe odkrycie ze źródłem stresu jest przed wszystkim umysł w którym pojawia się 50 tys myśli dziennie. Dzięki koncentracji na wdzięczności i docenianu tego co dobre oraz technikom relaksacyjnym już zacząłem się czuć lepiej i mam w końcu poczucie że wiem jak to kontrolowac. Dziękuję Ewa.
Czekam na więcej

Mariusz

{

Świetnie zaplanowany warsztat, informacje podane ciekawej, skondensowanej formie. Dużo praktycznych ćwiczeń. Cały czas w pełnej interakcji z uczestnikami. Jestem pod wrażeniem, jak dużo wiedzy da się przekazać w tak krótkim czasie.

Aga

{

Ewa to prawdziwy motor napędowy do działania! Po uczestnictwie w jej webinarze zawsze przez kilka kolejnych dni odczuwam mnóstwo motywacji i energii. Ogromny zasób wiedzy – zarówno teoretycznej jak i praktycznej, i towarzyszące temu profesjonalne mentorskie podejście sprawiają, że Ewa to dla mnie autorytet w dziedzinie cochingu. Z czystym sumieniem polecam i rekomenduje zajęcia prowadzone przez Ewę – wyniosłam z nich więcej, niż z niejednej lektury dotyczącej tematyki slow life i mindfulness.

Marta

Klienci nie są najważniejsi. To pracownicy są najważniejsi. Jeśli zadbasz o swoich pracowników – oni zatroszczą się o klientów.

Richard Branson

Psychologia pozytywna, mental health i dobrostan

Odkrycia psychologii pozytywnej z ostatnich 20 lat jednoznacznie wskazują, iż szczęśliwy i zadowolony pracownik to kwitnąca i prosperująca organizacja, gdyż poczucie dobrostanu jest ściśle związane nie tylko z wyższą, efektywnością, ale także z wyższa kreatywnością, innowacyjnością, motywacją, lojalnością i zaangażowaniem. 

Z drugiej strony zarówno pracodawcy jak i pracownicy stoją obecnie przed wieloma wyzwaniami. Pandemia, praca zdalna/hybrydowa, utrudniona komunikacja, a teraz lęk i niepewność związany zarówno z sytuacją ekonomiczną jak i geopolityczną. Zadaniem pracodawców staje się nie tylko zapewnienie ciągłości biznesu, ale przede wszystkim zaadresowanie nowych wyzwań natury mentalnej i emocjonalnej pracowników.

W obliczu tak wielu wyzwań przed którymi stoimy ważne aby dać pracownikom autentyczne wsparcie i skuteczne narzędzia w zakresie radzenia z trudnymi emocjami, psychologii zmiany, sposobów radzenia sobie ze stresem i technostresem, pielęgnowania pozytywności, budowania i utrzymywania pozytywnych relacji czy pozytywnej komunikacji.

  =

  Zapytaj o szkolenie

  Ewa Chojecka Pracownia Życia 1

  Jako Chief Happiness Officer, Trenerka Psychologii Pozytywnej i gorąca orędowniczka idei „pracoszczęścia” pomagam zadbać o emocjonalny wellness i psychiczny wellbeing pracowników, podnieść poziom szczęścia w pracy, zwiększyć kreatywność i innowacyjność zespołów oraz zapobiec wypaleniu i rotacji pracowników.

  Ukończyłam kierunek „Psychologia Pozytywna – Trener umiejętności psychospołecznych” na UW oraz  „Happiness Studies Academy ” – program prowadzony przez największy na świecie autorytet w dziedzinie teorii i praktyki szczęścia – Profesora Harvardu Tal Ben-Shahar.

  Prowadzę szkolenia i programy edukacyjne obejmujące najlepsze praktyki z dziedziny psychologii pozytywnej, filozofii szczęścia i mindfullness.

  Współpracuję z firmami, którym bliski jest człowiek. Gorąco wierzę bowiem w to, że prosperująca organizacja zaczyna się od troski o ludzi, którzy ją budują.