JAK WYJŚĆ ZE SPIRALI LĘKU, STRESU I ZAMARTWIANIA SIĘ

 

 

 

3 w 1: Praktyczny warsztat online + karty pracy + Ebook z ćwiczeniami

 

Poznaj skuteczne sposoby na oswojenie lęku o przyszłość wypróbowane przez miliony ludzi na całym świecie.

 

Zamartwianie się i poczucie lęku nie jest związane z wojną, inflacją, sytuacją finansową, stresem, pracą, rodziną.  Jest związane z Twoim sposobem odbierania świata. Dlatego zmieniając sposób MYŚLENIA masz szansę odzyskać spokój i radość życia.

W tym pakiecie 3 w 1 (Praktyczny warsztat + karty pracy + ebook) otrzymasz najlepsze i najbardziej skuteczne metody na eliminację zmartwień i zminimalizowanie lęku, jakie są dostępne w psychologii i terapii kognitywnej.

“Przeżyłem w życiu wiele dramatów, z których większość wcale się nie wydarzyła”

Mark Twain

 

Przestań się martwić dla dobra swojego żołądka

Dr. Joseph f. Montague w swojej książce „Nervous Stomach Trouble” stwierdza „Wrzodów nie powoduje to, co zjadamy. Powstają one przez to co zjada nas.”

 

blokery szczęścia

POZNAJ TECHNIKI, które pozwolą Ci wyrobić NOWE I ZDROWE nawyki mentalne!

 

 

PAKIET 3 w 1: Jak wyjść ze spirali lęku, stresu i zamartwiania się

 1. Praktyczny warsztat (2 godz. 15 minut), podczas którego poznasz najbardziej skuteczne SPOSOBY, METODY i TECHNIKI, które pozwolą Ci zminimalizować lek, pozbyć się notorycznego zamartwiania i z optymizmem spojrzeć w przyszłość.
 2. Karty pracy pomogą Ci przećwiczyć konkretne techniki, aby od razu wprowadzić nową wiedzę w życie (otrzymasz ode mnie pakiet 8 ćwiczeń, które pozwolą Ci od razu na warsztacie zbudować umiejętność skutecznej eliminacji zmartwień)
 3. Ebook „Jak uwolnić lęk o przyszłość” umożliwi Ci szybki dostęp do 25 najskuteczniejszych sposobów na eliminację lęków i zmartwień.

 

 

Zagadnienia omawiane i ćwiczone na warsztacie:

 • Co to jest inklinacja negatywna i jak z nią żyć
 • Jaka jest różnica między lękiem a strachem?
 • Skąd bierze się lęk?
 • Dlaczego lęk jest też naszym sprzymierzeńcem?
 • Od czego zależy nasza podatność na lęk?
 • Co obniża poczucie lęku?
 • Co wzmacnia poczucie lęku?
 • Nieefektywne reakcje/sposoby, którymi próbujemy zwalczyć lęk
 • Jak powstaje spirala leku i czarnych myśli oraz jak z niej wyjść?
 • Najlepsze i najbardziej skuteczne sposoby na radzenie sobie z lękiem i trudnymi emocjami (omawiamy i ćwiczymy na żywo kilka najskuteczniejszych technik)
 • 6-cio stopniowy sposób na radzenie sobie z praktycznie każdym lękiem

 

Oswoić lęk - Ebook okładka

GRATIS Ebook „Jak uwolnić lęk o przyszłość”

 

Co znajdziesz w książce?

 

🌹 Teorię, która pomoże Ci zrozumieć naturę umysłu ludzkiego, który „produkuje” negatywne myśli, w konsekwencji doprowadzając do lęku i stresu
 
🍀 Najskuteczniejsze metody i sprawdzone strategie, które zmienią Twój sposób myślenia i zachowania (do wprowadzenia od zaraz!)
 
🌷 Ćwiczenia i techniki do samodzielnego praktykowania, które pozwolą Ci wyjść z pętli zamartwiania się

W Ebooku znajdziesz 25 sprawdzonych strategii na radzenie sobie z lękiem, stresem i zmartwieniami

 1. Wstęp – cała prawda o lęku
 2. Inklinacja negatywna
 3. Strach o życie a lęk psychologiczny
 4. Tylko głupcy się nie boją
 5. Witaj mój lęku
 6. Media w służbie strachu
 7. Klepsydra – żyj odgrodzony od przeszłości i od przyszłości
 8. Zaproś swoje lęki na herbatkę
 9. Ekspresywne pisanie
 10. Technika STOP
 11. Rachunek prawdopodobieństwa
 12. Wehikuł czasu
 13. Scarlet O hara
 14. Rozproszenie uwagi
 15. Tabula rasa
 16. Cel-Pal
 17. Zawsze sobie poradzę
 18. Antycypacja przyszłości
 19. Okiem optymisty (3 pozytywy / 1 negatyw)
 20. Działaj w swojej strefie wpływu
 21. Jak zamienić lęk w ciekawość
 22. 5-cio stopniowy system radzenia sobie z praktycznie każdym lękiem
 23. Szukaj wsparcia
 24. Rozluźnij ciało i umysł
 25. Czym więcej miłości tym mniej lęku

Powiedz mi, a zapomnę. Pokaż mi, a zapamiętam. Pozwól mi zrobić, a zrozumiem.

Konfucjusz

 

Jakich efektów możesz się spodziewać po warsztacie?

 • wreszcie zrozumiesz naturę lęku i trudnych emocji
 • nauczysz się jak oswajać niepokój i lęk – będziesz w stanie zastosować kilka najbardziej skutecznych technik mentalnych minimalizujących lęk
 • zobaczysz jak poradzić sobie z presją wewnętrzną
 • nauczysz się eliminować ze swojego życia czynniki, które wzmacniają lęk
 • dowiesz się jak wzmocnić odporność psychiczną, aby lepiej radzić sobie w stresujących sytuacjach
 • zobaczysz jak wyeliminować nerwowość, zamartwianie się i natłok czarnych myśli
 • wyciszysz umysł i emocje 

 

Kim jestem

 

Nazywam się Ewa Chojecka i jestem Trenerką Psychologii Pozytywnej.

Prowadzę szkolenia, warsztaty i programy edukacyjne  pomagające podnieść poziom dobrostanu i szczęścia na co dzień, zarówno w życiu jak i w pracy.

Jestem zafascynowana podnoszeniem dobrostanu i jakości życia poprzez zwiększanie samoświadomości, wdrażanie technik psychologii pozytywnej, psychologii szczęścia, filozofii Tu i Teraz oraz mądrości Wschodu.

Ukończyłam kierunek „Psychologia Pozytywna – Trener umiejętności psychospołecznych” na UW oraz  „Happiness Studies Academy ” – program prowadzony przez największy na świecie autorytet w dziedzinie teorii i praktyki szczęścia – Profesora Harvardu Tal Ben-Shahar.

 

 

 

Ewa Chojecka Pracownia Życia

Dlaczego możesz mi zaufać?

Jeszcze 10 lat temu w moim życiu rządził lęk, smutek, niepokój i stres. Obiektywnie wszystko w moim życiu było ok, a ja zamartwiałam się tak bardzo, że w końcu straciłam radość życia i wszelką nadzieję. Zachorowałam na depresję. Byłam sparaliżowana, zablokowana, wypalona i pusta w środku. Wtedy obiecałam sobie, że zrobię wszystko, aby z tego wyjść. Niczego tak bardzo w życiu nie pragnęłam jak w końcu poczuć się lekko, wolno, radośnie. Po prostu chciałam być szczęśliwa. Droga była długa i wyboista, ale było warto. Dziś żyję w dobrostanie i spokoju. Gdybym tylko wtedy wiedziała to co wiem teraz! Nie straciłabym kilku lat ze swojego życia na wyjście z depresji. Ale wszystko dzieje się po coś. Może przeżyłam to po to, aby teraz móc podzielić się z tobą tym czego się nauczyłam? Wiem jedno. Od tego czasu zdrowie, w tym zdrowie psychiczne jest największą wartością w moim życiu. Bez zdrowia nic nas nie cieszy i nic innego nie ma znaczenia. Dlatego zadbaj o siebie i o swoje zdrowie już dziś. O wiele łatwiej przecież zapobiegać niż leczyć!

 

Opinie uczestników

Świetny warsztat 🙂 Ewa w bardzo przyswajalny i obrazowy sposób rozłożyła problem stresu na czynniki pierwsze oraz zaprezentowała konkretne narzędzia i ćwiczenia do radzenia sobie z nim. Teraz najważniejsze, żeby znaleźć tę odrobinę czasu na konsekwentne wdrażanie wskazówek Ewy w życie.

– Agata

Warsztaty z Ewą były tym, czego potrzebowałam w trudnym czasie, kiedy moje ciało zaczęło dawać psychosomatyczne oznaki wyczerpania. Ewa doskonale sprawdza się w roli. Jej optymizm i niewyczerpywalna pozytywna energia w połączeniu z profesjonalną wiedzą, którą w sposób czytelny i praktyczny przekazuje innym powodują, że po sesji z nią poczułam silny przypływ mocy witalnych i wewnętrznego spokoju. Dziękuję bardzo.

– Paulina

Wow. Bardzo ciekawe odkrycie ze źródłem stresu jest przed wszystkim umysł w którym pojawia się 50 tys myśli dziennie. Dzięki koncentracji na wdzięczności i docenianu tego co dobre oraz technikom relaksacyjnym już zacząłem się czuć lepiej i mam w końcu poczucie że wiem jak to kontrolowac. Dziękuję Ewa. Czekam na więcej

– Mariusz

Ewa to prawdziwy motor napędowy do działania! Po uczestnictwie w jej webinarze zawsze przez kilka kolejnych dni odczuwam mnóstwo motywacji i energii. Ogromny zasób wiedzy – zarówno teoretycznej jak i praktycznej, i towarzyszące temu profesjonalne mentorskie podejście sprawiają, że Ewa to dla mnie autorytet w dziedzinie cochingu. Z czystym sumieniem polecam i rekomenduje zajęcia prowadzone przez Ewę – wyniosłam z nich więcej, niż z niejednej lektury dotyczącej tematyki slow life i mindfulness. 

– Marta

Świetnie zaplanowany warsztat, informacje podane ciekawej, skondensowanej formie. Dużo praktycznych ćwiczeń. Cały czas w pełnej interakcji z uczestnikami. Jestem pod wrażeniem, jak dużo wiedzy da się przekazać w tak krótkim czasie. 

– Aga

Ewa, dziękuję Ci za to fantastyczne doświadczenie, jakim było uczestniczenie w Twoim warsztacie:) jesteś ciepłą, stwarzającą bezpieczną atmosferę, a przede wszystkim kompetentną prowadzącą:) wiarygodność, to kolejna cecha, która mnie do Ciebie przyciąga – jesteś absolutnie przekonująca w tym, co mówisz i robisz:) Dziękuję:)

– Viola

Są dni, kiedy masz wrażenie, że udało Ci się wycisnąć z nich każdą minutę, w takim naprawdę pozytywnym znaczeniu. Dla mnie takim właśnie dobrym dniem była sobota z warsztatami „Dogonić własne szczęście”, prowadzonymi fantastycznie przez Ewę. Psychologia pozytywna w pigułce, bardzo ciekawie i profesjonalnie przekazana wiedza, ćwiczenia, które pozwalają odkryć co nieco na własny temat (są niespodzianki!), do tego świetna atmosfera i mnóstwo pozytywnej energii od innych Uczestników. Szczęścia nie trzeba gonić, jest bliżej niż nam się wydaje😊 Chętnie wrócę, jeśli będzie ciąg dalszy!

– Agnieszka

Bardzo polecam warsztaty z Ewą , super kobieta, dobra energia, super ćwiczenia pomagające odkryć swoje wnętrze i wartości. Było super, a szarlotka w wykonaniu Ewy aby osłodzić nam wspólnie spędzony czas-REWELACJA

– Monika

Możesz żyć spokojnie i lekko, nawet w trudnych czasach!

Z punktu widzenia ewolucji lęk jest pożądany, gdyż nas chroni, jednak z drugiej strony niekontrolowana spirala lęku jest zabójcza dla naszej psychiki, zdrowia i dobrostanu. Destabilizuje nasze życie wewnętrzne. Odcina od radości życia. Sprawia, że przechodzimy ze stanu rozkwitu w stan wegetacji i przetrwania.

Warto więc oswoić lęk, aby żyć pełnią życia!