JAK WYJŚĆ ZE SPIRALI LĘKU, STRESU I ZAMARTWIANIA SIĘ

 

 

Praktyczny warsztat online (+ ćwiczenia + Ebook)

Jak wyjść ze spirali czarnych myśli i z optymizmem spojrzeć w przyszłość

Przypomnij sobie kiedy ostatnio towarzyszył Ci lęk? Czy było to kilka dni temu, wczoraj, a może 10 minut temu?

Stan lęku i zagrożenia jest z nami praktycznie permanentnie. Pandemia. Inflacja. Wojna. Boimy się o naszą pracę, o przyszłość, pieniądze, o związek, o dzieci i o to dokąd zmierza świat.

Lęk jest potrzebną i naturalną emocją, która przez tysiące lat umożliwiła nam przetrwanie. Ostrzega nas bowiem przed niebezpieczeństwem. Chroni przed utratą zdrowia i życia, a także mobilizuje do działania.

Natomiast…

Niekontrolowana spirala lęku jest zabójcza dla naszej psychiki, zdrowia i dobrostanu. Destabilizuje nasze życie wewnętrzne. Niszczy nasze zdrowie i odporność. Odcina od radości życia. Sprawia, że przechodzimy ze stanu rozkwitu w stan wegetacji i przetrwania. 

 

Przestań się martwić dla dobra swojego żołądka

Dr. Joseph f. Montague w swojej książce „Nervous Stomach Trouble” stwierdza „Wrzodów nie powoduje to, co zjadamy. Powstają one przez to co zjada nas.”

 

blokery szczęścia

“Przeżyłem w życiu wiele dramatów, z których większość wcale się nie wydarzyła”

Mark Twain

Poznaj skuteczne techniki na oswojenie lęku o przyszłość wypróbowane przez miliony ludzi na całym świecie. W tym warsztacie zebrałam najlepsze i najbardziej skuteczne metody na eliminację zmartwień i zminimalizowanie lęku, jakie są dostępne w psychologii, literaturze i terapii kognitywnej.

 

Zamartwianie się i poczucie lęku nie jest związane z wojną, inflacją, sytuacją finansową, stresem, pracą.  Jest związane z Twoim sposobem odbierania świata. Dlatego zmieniając sposób MYŚLENIA masz szansę odzyskać spokój i radość życia.

 

Zapraszam na praktyczny 2 godz. warsztat video online, na którym  zobaczysz Jak wyjść ze spirali czarnych myśli, lęku i stresu. Podczas warsztatu poznasz i przećwiczysz TECHNIKI, które pozwolą Ci wyrobić NOWE I ZDROWE nawyki mentalne, aby pozbyć się notorycznego zamartwiania i z optymizmem spojrzeć w przyszłość.

 

Kim jestem

 

Nazywam się Ewa Chojecka i jestem Trenerką Psychologii Pozytywnej.

Prowadzę szkolenia, warsztaty i programy edukacyjne  pomagające podnieść poziom dobrostanu i szczęścia na co dzień, zarówno w życiu jak i w pracy.

Jestem zafascynowana podnoszeniem dobrostanu i jakości życia poprzez zwiększanie samoświadomości, wdrażanie technik psychologii pozytywnej, psychologii szczęścia, filozofii Tu i Teraz oraz mądrości Wschodu.

Ukończyłam kierunek „Psychologia Pozytywna – Trener umiejętności psychospołecznych” na UW oraz  „Happiness Studies Academy ” – program prowadzony przez największy na świecie autorytet w dziedzinie teorii i praktyki szczęścia – Profesora Harvardu Tal Ben-Shahar.

 

 

 

Twoje życie nie musi być pełne stresu trosk, obaw i napięć. Możesz żyć spokojnie i lekko, nawet w trudnych czasach!

Wystarczy zmienić swoje nawyki mentalne. A tego można się nauczyć, gdyż jest to umiejętność taka jak każda inna. To co jest Ci potrzebne do opanowania tej umiejętności to:

  1. Teoria
  2. Praktyka
  3. Odpowiednia ilość powtórzeń, aby nowa umiejętność weszła ci w krew

 

Na treningu „Jak wyjść ze spirali lęku, stresu i zamartwiania się” pomogę Tobie zrealizować pierwsze dwa punkty:

  • Przedstawię Ci teorię dotyczącą zwalczania tendencji do pesymizmu, pokażę najskuteczniejsze techniki radzenia sobie z lękiem i trudnymi emocjami
  • Z pomocą indywidualnej karty pracy przećwiczysz techniki, które pozwolą Ci zbudować umiejętność skutecznej eliminacji zmartwień oraz optymistycznego patrzenia na świat

Za punkt 3 będziesz odpowiedzialny sam/sama. Pamiętaj bowiem, że żaden warsztat nie czyni cudów. To praktyka je czyni.

Jak wygląda warsztat ?

Spotkanie jest nagrane na video. Na podany w zamówieniu adres email otrzymasz link dostępowy do strony z warsztatem oraz karty pracy w formacie Word i Pdf, które są integralną częścią warsztatu.

 

Elementy warsztatu:

  • część merytoryczna – wykład – przekażę Ci najskuteczniejsze techniki na zminimalizowanie lęku i pozbycie się nałogowego zamartwiania się, które możesz od razu wykorzystać w praktyce
  • część praktyczna ćwiczenia indywidualne – otrzymasz ode mnie pakiet 8 ćwiczeń w formie kart pracy. Na warsztacie omawiam poszczególne ćwiczenia, a Ty wykonujesz je samodzielnie w zaciszu własnego domu (na bazie otrzymanej podczas warsztatu wiedzy).

 

Na warsztacie poznasz:

🌹 Teorię, która pomoże Ci zrozumieć naturę umysłu ludzkiego, który „produkuje” negatywne myśli, w konsekwencji doprowadzając do lęku i stresu
 
🍀 Konkretne i sprawdzone strategie, które zmienią Twój sposób myślenia i zachowania
 
🌼 Najskuteczniejsze metody na oswajania, złagodzenie i zminimalizowanie lęku (do wprowadzenia od zaraz!)
 
🌷 Ćwiczenia i techniki do samodzielnego praktykowania, które pozwolą Ci wyjść z pętli zamartwiania się

 

Po co to wszystko?

Aby wreszcie przekuć zmartwienia w energię do działania i odzyskać radość i lekkość życia!

 

TEORIA + PRAKTYKA

Dzięki połączeniu teorii z praktyką będziesz w stanie nie tylko pogłębić swoją wiedzę, ale przede wszystkim od razu wdrożyć nowe umiejętności w życie! Stopniowo, krok po kroku, nauczysz się pokonywać swoje lęki , aby żyć w spokoju i dobrostanie.

Dlaczego możesz mi zaufać?

Jeszcze 10 lat temu w moim życiu rządził lęk, smutek, niepokój i stres. Obiektywnie wszystko w moim życiu było ok, a ja zamartwiałam się tak bardzo, że w końcu straciłam radość życia i wszelką nadzieję. Zachorowałam na depresję. Byłam sparaliżowana, zablokowana, wypalona i pusta w środku. Wtedy obiecałam sobie, że zrobię wszystko, aby z tego wyjść. Niczego tak bardzo w życiu nie pragnęłam jak w końcu poczuć się lekko, wolno, radośnie. Po prostu chciałam być szczęśliwa. Droga była długa i wyboista, ale było warto. Dziś żyję w dobrostanie i spokoju. Gdybym tylko wtedy wiedziała to co wiem teraz! Nie straciłabym kilku lat ze swojego życia na wyjście z depresji. Ale wszystko dzieje się po coś. Może przeżyłam to po to, aby teraz móc podzielić się z tobą tym czego się nauczyłam? Wiem jedno. Od tego czasu zdrowie, w tym zdrowie psychiczne jest największą wartością w moim życiu. Bez zdrowia nic nas nie cieszy i nic innego nie ma znaczenia. Dlatego zadbaj o siebie i o swoje zdrowie już dziś. O wiele łatwiej przecież zapobiegać niż leczyć!

 

Ewa Chojecka Pracownia Życia

Opinie uczestników

Świetny warsztat 🙂 Ewa w bardzo przyswajalny i obrazowy sposób rozłożyła problem stresu na czynniki pierwsze oraz zaprezentowała konkretne narzędzia i ćwiczenia do radzenia sobie z nim. Teraz najważniejsze, żeby znaleźć tę odrobinę czasu na konsekwentne wdrażanie wskazówek Ewy w życie.

– Agata

Warsztaty z Ewą były tym, czego potrzebowałam w trudnym czasie, kiedy moje ciało zaczęło dawać psychosomatyczne oznaki wyczerpania. Ewa doskonale sprawdza się w roli. Jej optymizm i niewyczerpywalna pozytywna energia w połączeniu z profesjonalną wiedzą, którą w sposób czytelny i praktyczny przekazuje innym powodują, że po sesji z nią poczułam silny przypływ mocy witalnych i wewnętrznego spokoju. Dziękuję bardzo.

– Paulina

Wow. Bardzo ciekawe odkrycie ze źródłem stresu jest przed wszystkim umysł w którym pojawia się 50 tys myśli dziennie. Dzięki koncentracji na wdzięczności i docenianu tego co dobre oraz technikom relaksacyjnym już zacząłem się czuć lepiej i mam w końcu poczucie że wiem jak to kontrolowac. Dziękuję Ewa. Czekam na więcej

– Mariusz

Ewa to prawdziwy motor napędowy do działania! Po uczestnictwie w jej webinarze zawsze przez kilka kolejnych dni odczuwam mnóstwo motywacji i energii. Ogromny zasób wiedzy – zarówno teoretycznej jak i praktycznej, i towarzyszące temu profesjonalne mentorskie podejście sprawiają, że Ewa to dla mnie autorytet w dziedzinie cochingu. Z czystym sumieniem polecam i rekomenduje zajęcia prowadzone przez Ewę – wyniosłam z nich więcej, niż z niejednej lektury dotyczącej tematyki slow life i mindfulness. 

– Marta

Świetnie zaplanowany warsztat, informacje podane ciekawej, skondensowanej formie. Dużo praktycznych ćwiczeń. Cały czas w pełnej interakcji z uczestnikami. Jestem pod wrażeniem, jak dużo wiedzy da się przekazać w tak krótkim czasie. 

– Aga

Ewa, dziękuję Ci za to fantastyczne doświadczenie, jakim było uczestniczenie w Twoim warsztacie:) jesteś ciepłą, stwarzającą bezpieczną atmosferę, a przede wszystkim kompetentną prowadzącą:) wiarygodność, to kolejna cecha, która mnie do Ciebie przyciąga – jesteś absolutnie przekonująca w tym, co mówisz i robisz:) Dziękuję:)

– Viola

Są dni, kiedy masz wrażenie, że udało Ci się wycisnąć z nich każdą minutę, w takim naprawdę pozytywnym znaczeniu. Dla mnie takim właśnie dobrym dniem była sobota z warsztatami „Dogonić własne szczęście”, prowadzonymi fantastycznie przez Ewę. Psychologia pozytywna w pigułce, bardzo ciekawie i profesjonalnie przekazana wiedza, ćwiczenia, które pozwalają odkryć co nieco na własny temat (są niespodzianki!), do tego świetna atmosfera i mnóstwo pozytywnej energii od innych Uczestników. Szczęścia nie trzeba gonić, jest bliżej niż nam się wydaje😊 Chętnie wrócę, jeśli będzie ciąg dalszy!

– Agnieszka

Bardzo polecam warsztaty z Ewą , super kobieta, dobra energia, super ćwiczenia pomagające odkryć swoje wnętrze i wartości. Było super, a szarlotka w wykonaniu Ewy aby osłodzić nam wspólnie spędzony czas-REWELACJA

– Monika