Bezpłatny kurs zmieniający życie

Odkryj moc

pozytywnego myślenia

Od pesymizmu do optymizmu w 30 dni
$

Dowiesz się jak codziennie zmieniać myśli negatywne na pozytywne

$

Zobaczysz jak właściwie interpretować porażki i niepowodzenia

$

Poczujesz więcej optymizmu i radości w codziennym życiu

Dlaczego warto być optymistą?

Wg Martina Seligmana, twórcy psychologii pozytywnej i autora książki “Optymizmu można się nauczyć”, optymizm to postawa, która:

$

pomaga osiągać sukcesy w życiu, w pracy i w sporcie

$
wpływa pozytywnie na zdrowie fizyczne i psychiczne
$
pomaga uchronić się przed depresją
$
motywuje i mobilizuje do działania
$
pomaga budować bliskie i intymne relacje
$
pozytywnie wpływa na satysfakcję z życia

OPTYMIZMU MOŻNA SIĘ NAUCZYĆ!!

 

Optymizmu można się nauczyć poprzez opanowanie specjalnego zestawu technik poznawczych. Nie jest to zbiór magicznych zaklęć szarlatanów i ezoteryków, ale wyniki pracy najlepszych psychologów i psychiatrów, które zostały następnie sprawdzone w praktyce.

 

Neurobiologia i badania nad mózgiem wyraźnie wskazują, iż przez całe życie mamy zdolność do wyrabiania nowych ścieżek neuronalnych w mózgu. Możemy więc nauczyć się optymizmu, gdyż jest to umiejętność taka jak każda inna.

“Jednym z największych odkryć psychologii ostatnich 30 lat jest spostrzeżenie, że człowiek może wybierać swój sposób myślenia. W przeciwieństwie do wielu innych cech osobowości, pesymizm nie jest cechą niezmienną i utrwaloną raz na zawsze. Możesz nauczyć się zestawu technik, które wyzwolą Cię spod tyranii pesymizmu i pozwolą Cieszyć się optymizmem. Nie są to techniki proste, by można je było stosować w sposób czysto mechaniczny, ale każdy jest w stanie je opanować”

Martin Seligman “Optymizmu można się nauczyć”

O mnie

Nazywam się Ewa Chojecka i jestem Trenerką Psychologii Pozytywnej. Prowadzę szkolenia, warsztaty i programy edukacyjne pomagające podnieść poziom dobrostanu i szczęścia na co dzień, zarówno w życiu jak i w pracy.

Ukończyłam kierunek „Psychologia Pozytywna – Trener umiejętności psychospołecznych” na UW oraz „Happiness Studies Academy ” – program prowadzony przez największy na świecie autorytet w dziedzinie teorii i praktyki szczęścia – Profesora Harvardu Tal Ben-Shahar.

Wiele lat temu w moim życiu rządził pesymizm, lęk, smutek i stres. Nagromadzenie negatywności doprowadziło mnie do depresji, która jest postacią skrajnego pesymizmu i bezradności. Byłam sparaliżowana, zablokowana, wypalona i pusta w środku. Wtedy obiecałam sobie, że zrobię wszystko, aby z tego wyjść. Niczego tak bardzo w życiu nie pragnęłam jak w końcu poczuć się lekko, wolno, radośnie. Po prostu chciałam być szczęśliwa. Droga była długa i wyboista, ale było warto. Dziś żyję w dobrostanie i spokoju. Gdybym tylko wtedy wiedziała to co wiem teraz! Nie straciłabym kilku lat ze swojego życia. Ale wszystko dzieje się po coś. Może przeżyłam to po to, aby teraz móc podzielić się z tobą tym czego się nauczyłam?

Informacje o kursie

Start 1 marca
Czas: 30 dni / 4 tygodnie
Inwestycja: 0 zł

Nie zwlekaj z zapisem – Ilość miejsc limitowana!

Informacje o kursie

Kurs odbywa się online, w czasie rzeczywistym, w dedykowanej grupie na Facebooku. Kurs składa się z 4 modułów. Co tydzień będziemy omawiać nowy moduł. Całość potrwa 30 dni – to tyle, ile jest potrzebne do wyrobienia nowego nawyku – nawyku pozytywnego myślenia.

Wartością dodaną jest to, iż podczas kursu będziesz częścią społeczności – grupy osób, które przechodzą podobny proces i zmagają się z podobnymi wyzwaniami. Dzięki temu będziemy się nawzajem inspirować, wspierać i mieć możliwość, aby uczyć się od siebie nawzajem!

 

TEORIA + PRAKTYKA
Dzięki połączeniu teorii z praktyką będziesz w stanie nie tylko pogłębić swoją wiedzę, ale przede wszystkim od razu wdrożyć nowe umiejętności w życie! Stopniowo, krok po kroku, nauczysz się zmieniać swoje myślenie z negatywnego na pozytywne , aby żyć w spokoju i dobrostanie.

Opinie o moich szkoleniach

Ewa, dziękuję Ci za to fantastyczne doświadczenie, jakim było uczestniczenie w Twoim warsztacie:) jesteś ciepłą, stwarzającą bezpieczną atmosferę, a przede wszystkim kompetentną prowadzącą:) wiarygodność, to kolejna cecha, która mnie do Ciebie przyciąga – jesteś absolutnie przekonująca w tym, co mówisz i robisz:) Dziękuję:)

– Viola

Warsztaty z Ewą były tym, czego potrzebowałam w trudnym czasie, kiedy moje ciało zaczęło dawać psychosomatyczne oznaki wyczerpania. Ewa doskonale sprawdza się w roli. Jej optymizm i niewyczerpywalna pozytywna energia w połączeniu z profesjonalną wiedzą, którą w sposób czytelny i praktyczny przekazuje innym powodują, że po sesji z nią poczułam silny przypływ mocy witalnych i wewnętrznego spokoju. Dziękuję bardzo.

– Paulina

Ewa to prawdziwy motor napędowy do działania! Po uczestnictwie w jej webinarze zawsze przez kilka kolejnych dni odczuwam mnóstwo motywacji i energii. Ogromny zasób wiedzy – zarówno teoretycznej jak i praktycznej, i towarzyszące temu profesjonalne mentorskie podejście sprawiają, że Ewa to dla mnie autorytet w dziedzinie cochingu. Z czystym sumieniem polecam i rekomenduje zajęcia prowadzone przez Ewę – wyniosłam z nich więcej, niż z niejednej lektury dotyczącej tematyki slow life i mindfulness. 

– Marta

Świetnie zaplanowany warsztat, informacje podane ciekawej, skondensowanej formie. Dużo praktycznych ćwiczeń. Cały czas w pełnej interakcji z uczestnikami. Jestem pod wrażeniem, jak dużo wiedzy da się przekazać w tak krótkim czasie. 

– Aga

Bardzo polecam warsztaty z Ewą , super kobieta, dobra energia, super ćwiczenia pomagające odkryć swoje wnętrze i wartości. Było super, a szarlotka w wykonaniu Ewy aby osłodzić nam wspólnie spędzony czas-REWELACJA

– Monika

Są dni, kiedy masz wrażenie, że udało Ci się wycisnąć z nich każdą minutę, w takim naprawdę pozytywnym znaczeniu. Dla mnie takim właśnie dobrym dniem była sobota z warsztatami „Dogonić własne szczęście”, prowadzonymi fantastycznie przez Ewę. Psychologia pozytywna w pigułce, bardzo ciekawie i profesjonalnie przekazana wiedza, ćwiczenia, które pozwalają odkryć co nieco na własny temat (są niespodzianki!), do tego świetna atmosfera i mnóstwo pozytywnej energii od innych Uczestników. Szczęścia nie trzeba gonić, jest bliżej niż nam się wydaje😊 Chętnie wrócę, jeśli będzie ciąg dalszy!

– Agnieszka

OPTYMIZM to nie jest zakłamywaniem rzeczywistości i życiem w różowych okularach. Nie chodzi o to, żeby sobie wmawiać, że problemów nie ma, a trudne emocje nie istnieją.

Optymizm to po prostu zdrowy sposób patrzenia na świat. Dostrzeganie innego wymiaru rzeczywistości. Poszerzanie perspektywy. Zmiana punktu koncentracji.

UWAGA: Ten kurs nie pomoże osobom w depresji lub cierpiącym na inne zaburzenia psychiczne takie jak nerwice, fobie, zespół lęku uogólnionego. W tych przypadkach skontaktuj się z terapeutą lub / i psychiatrą.

Do startu kursu zostało tylko