WEBINAR VOD (PRAKTYCZNY WARSZTAT)

„LESS STRESS” 

 

Jak odzyskać spokój i harmonię wewnętrzną bez próbowania w kółko metod, które nie działają

 

Czy udało Ci się wyeliminować stres w swoim życiu? Jeśli nie to znaczy, że szukasz w niewłaściwym miejscu i próbujesz niewłaściwych rozwiązań. Pomogę Ci to zmienić!

 

Przekuj stres w energię do działania!


.

Szybkie tempo życia i zmian, izolacja, wszechogarniająca technologia, światło niebieskie, siedzący tryb życia, presja czasu, nadmiar obowiązków i duża ilość informacji powoduje obecnie jeszcze większą wrażliwość na stres. Codziennie jesteśmy narażeni na kontakt z wieloma stresorami.

Opinie o warsztacie

Ewa to prawdziwy motor napędowy do działania! Po uczestnictwie w jej webinarze zawsze przez kilka kolejnych dni odczuwam mnóstwo motywacji i energii. Ogromny zasób wiedzy – zarówno teoretycznej jak i praktycznej, i towarzyszące temu profesjonalne mentorskie podejście sprawiają, że Ewa to dla mnie autorytet w dziedzinie cochingu. Z czystym sumieniem polecam i rekomenduje zajęcia prowadzone przez Ewę – wyniosłam z nich więcej, niż z niejednej lektury dotyczącej tematyki slow life i mindfulness.

Marta

 

Świetny warsztat 🙂 Ewa w bardzo przyswajalny i obrazowy sposób rozłożyła problem stresu na czynniki pierwsze oraz zaprezentowała konkretne narzędzia i ćwiczenia do radzenia sobie z nim. Teraz najważniejsze, żeby znaleźć tę odrobinę czasu na konsekwentne wdrażanie wskazówek Ewy w życie.

Agata

 

Wow. Bardzo ciekawe odkrycie ze źródłem stresu jest przed wszystkim umysł w którym pojawia się 50 tys dziennie. Dzięki koncentracji na wdzięczności i docenianu tego co dobre oraz technikom relaksacyjnym już zacząłem się czuć lepiej i mam w końcu poczucie że wiem jak to kontrolowac. Dziękuję Ewa. Czekam na więcej

Mariusz 

 

Warsztaty panowania nad stresem z Ewą były tym, czego potrzebowałam w trudnym czasie, kiedy moje ciało zaczęło dawać psychosomatyczne oznaki wyczerpania. Ewa doskonale sprawdza się w roli….Jej optymizm i niewyczerpywalna pozytywna energia w połączeniu z profesjonalną wiedzą, którą w sposób czytelny i praktyczny przekazuje innym powodują, że po sesji z nią poczułam silny przypływ mocy witalnych i wewnętrznego spokoju. Dziękuję bardzo.

Paulina

Na warsztacie:

=

Zdiagnozujesz swój poziom stresu i zobaczysz z jakiego miejsca startujesz

=

Zidentyfikujesz swoje największe stresory i zobaczysz jak je wyeliminować

=

Nauczysz się jak rozpoznać dobry i zły stres

=

Dowiesz się co działa z walce ze stresem, a co nie i dlaczego metody, które najczęściej stosujesz nie działają, lecz wywołują efekt “jo-jo”

=

Dowiesz się jak jak ekologicznie zorganizować pracę i czas w home office, aby sprzyjały naszemu dobrostanowi

=

Zobaczysz jak radzić sobie z “napadami stresu”, czyli niezawodny 3-stopniowy system natychmiastowego eliminowania stresu

=

Poznasz najskuteczniejsze techniki, narzędzia i sposoby na relaksację i wyciszenie

=

Poznasz 8 najlepszych “odstresowaczy” na świecie

Podczas warsztatu poznasz kilka najbardziej skutecznych technik w walce ze stresem. Dostaniesz gotowe do wdrożenia narzędzia, dzięki którym poczujesz w sobie kojący spokój a stres zamienisz w energię działania!

Najwyższy czas odzyskać harmonię oraz poczucie dobrostanu!


.

Pomagam osiągnąć work-life balance i zwiększać poczucie szczęścia i dobrostanu w duchu self-love i self-care. Jestem zafascynowana podnoszeniem jakości życia poprzez zwiększanie samoświadomości, wdrażanie technik psychologii pozytywnej, psychologii szczęścia, filozofii Tu i Teraz oraz mądrości Wschodu. Codzienne dbanie o psychofizyczny wellness i wellbeing jest nie tylko moim stylem życia, ale też przesłaniem, którym chciałabym zarażać innych. Ukończyłam kursy Psychologii Pozytywnej na Uniwersytecie Warszawskim oraz Uniwersytecie Yale. Aktualnie jestem słuchaczką prestiżowych Studiów Happiness Academy Studies.