Czego tak naprawdę chcesz w życiu? Sukcesu? Miłości? Pieniędzy? Lepszej pracy? Braku problemów i trosk?

Często nie zdajemy sobie sprawy, że wszystko co chcemy w życiu mieć ma nas doprowadzić do jednego – do SZCZĘŚCIA.  Bo szczęście to ostateczna miara jakości naszego życia. 

Ale czy Tobie udało się odnaleźć klucz do szczęścia? Czy może cały czas szukasz, próbując różnych metod i wciąż wracasz do punktu wyjścia stwierdzając, że chyba już nigdy nie będziesz szczęśliwy?

 

 

 

Szczęście cytat Dalai Lamy

Pomogę Ci to zmienić!

Zapraszam Cię do świata psychologii pozytywnej, która od 20 lat naukowo bada źródła dobrego samopoczucia, dobrostanu i szczęścia. Podzielę z Tobą najlepszymi praktykami, narzędziami i metodami, które w 10 dni podniosą Twój poziom zadowolenia z życia. Ten 10 dniowy kurs pomoże Ci odkryć sekrety psychologii pozytywnej na dobre życie i dać Ci podstawy do budowania Twojego własnego szczęścia na co dzień.

Szczęście nie jest stanem do osiągnięcia, ale sposobem podróżowania

Margaret Lee Runbeck

Szczęście to proces, a nie punkt docelowy na mapie zwanej życiem. Kluczem do szczęścia jest doświadczanie samej podróży. Przygotuj się więc na przejażdżkę! Budowanie szczęścia jest nieustającą i fascynującą przygodą, który wymaga od nas szczególnego sposobu doświadczania życia i świata. Nauczę Cię jak to zrobić, czyli jak rozpocząć swoją podróż w kierunku dobrostanu, aby następnie samodzielnie budować swoje szczęście na co dzień.

W 10 DNI DO SZCZĘŚCIA

Psychologia pozytywna w praktyce

 

Pozwól sobie na lepsze życie, dzień po dniu!

Kup KURSOKSIĄŻKĘ w cenie 19,90 zł

+ wszystkie lekcje od razu, w jednym miejscu

+  dodatkowe ćwiczenia i materiały

+ 47 stron pogłębiających praktykę dobrostanu

lub zamów darmowy kurs

1 lekcja dziennie na Twojej skrzynce


.

Ewa Chojecka Pracownia Życia 1

Nazywam się Ewa Chojecka i jestem Trenerką Psychologii Pozytywnej Chief Happiness Officerem.

Prowadzę szkolenia, warsztaty i programy edukacyjne z pomagające podnieść poziom dobrostanu i szczęścia na co dzień, zarówno w życiu jak i w pracy.

Jestem zafascynowana podnoszeniem dobrostanu i jakości życia poprzez zwiększanie samoświadomości, wdrażanie technik psychologii pozytywnej, psychologii szczęścia, filozofii Tu i Teraz oraz mądrości Wschodu.

Głęboko wierzę, że najważniejsza podróż, w jaką można wyruszyć, to podróż w głąb siebie. To tu ukryte są wszystkie skarby świata. Zapraszam Cię w tę podróż. Będę Twoim przewodnikiem i przyjacielem na tej drodze:)

Ukończyłam kierunek „Psychologia Pozytywna – Trener umiejętności psychospołecznych” na UW oraz  „Happiness Studies Academy ” – program prowadzony przez największy na świecie autorytet w dziedzinie teorii i praktyki szczęścia – Profesora Harvardu Tal Ben-Shahar.