ANTYSTRESOWE S.O.S

3 kroki do odzyskania spokoju i równowagi

 

Stres to największy bloker dobrostanu i szczęścia. Odbiera nam życiową energię, obniża jakość życia, zmniejsza produktywność, powoduje rozdrażnienie i nerwowość, blokuje kreatywność i wywołuje efekt “utknięcia”. Poznaj niezawodny 3-stopniowy system pozbywania się stresu, dzięki któremu odzyskasz spokój, jasność umysłu i równowagę wewnętrzną.

Przekuj stres w energię do działania!


.

Stres chroniczny dopada nas wtedy kiedy brak nam mechanizmów samoregulacji. Jeśli umiemy rozładowywać stres i na bieżąco pozbywać się go z ciała, emocji i umysłu to wtedy nie dopadnie nas groźny dla zdrowia stres destrukcyjny, a my zachowamy równowagę i spokój.

W tym krótkim poradniku znajdziesz receptę na błyskawiczne pozbycie się stresu, czyli przejście cyklu reakcji stresowej do końca. Możesz użyć tej prostej 3-stopniowej techniki zawsze i wszędzie kiedy dopadnie Cię zdenerwowanie, niepokój i stres.

Najwyższy czas odzyskać harmonię oraz poczucie dobrostanu.

Pobierz poradnik


.

Cześć! Witaj w podróży po własne szczęście

Nazywam się Ewa Chojecka i jestem Trenerką Psychologii Pozytywnej.

Prowadzę szkolenia, warsztaty i programy edukacyjne z pomagające podnieść poziom dobrostanu i szczęścia na co dzień, zarówno w życiu jak i w pracy.

Jestem zafascynowana podnoszeniem dobrostanu i jakości życia poprzez zwiększanie samoświadomości, wdrażanie technik psychologii pozytywnej, psychologii szczęścia, filozofii Tu i Teraz oraz mądrości Wschodu.

Ukończyłam kierunek „Psychologia Pozytywna – Trener umiejętności psychospołecznych” na UW oraz  „Happiness Studies Academy ” – program prowadzony przez największy na świecie autorytet w dziedzinie teorii i praktyki szczęścia – Profesora Harvardu Tal Ben-Shahar.