ANTYSTRESOWE S.O.S

3 kroki do odzyskania spokoju i równowagi

 

Stres to największy bloker dobrostanu i szczęścia. Odbiera nam życiową energię, obniża jakość życia, zmniejsza produktywność, powoduje rozdrażnienie i nerwowość, blokuje kreatywność i wywołuje efekt “utknięcia”. Poznaj niezawodny 3-stopniowy system pozbywania się stresu, dzięki któremu odzyskasz spokój, jasność umysłu i równowagę wewnętrzną.

Przekuj stres w energię do działania!


.

Stres chroniczny dopada nas wtedy kiedy brak nam mechanizmów samoregulacji. Jeśli umiemy rozładowywać stres i na bieżąco pozbywać się go z ciała, emocji i umysłu to wtedy nie dopadnie nas groźny dla zdrowia stres destrukcyjny, a my zachowamy równowagę i spokój.

W tym krótkim poradniku znajdziesz receptę na błyskawiczne pozbycie się stresu, czyli przejście cyklu reakcji stresowej do końca. Możesz użyć tej prostej 3-stopniowej techniki zawsze i wszędzie kiedy dopadnie Cię zdenerwowanie, niepokój i stres.

Najwyższy czas odzyskać harmonię oraz poczucie dobrostanu.

Pobierz poradnik


.

Pomagam osiągnąć work-life balance i zwiększać poczucie szczęścia i dobrostanu w duchu self-love i self-care. Jestem zafascynowana podnoszeniem jakości życia poprzez zwiększanie samoświadomości, wdrażanie technik psychologii pozytywnej, psychologii szczęścia, filozofii Tu i Teraz oraz mądrości Wschodu. Codzienne dbanie o psychofizyczny wellness i wellbeing jest nie tylko moim stylem życia, ale też przesłaniem, którym chciałabym zarażać innych. Ukończyłam kursy Psychologii Pozytywnej na Uniwersytecie Warszawskim oraz Uniwersytecie Yale. Aktualnie jestem słuchaczką prestiżowych Studiów Happiness Academy Studies.