JAK ZŁAGODZIĆ LĘK W NIESPOKOJNYCH CZASACH

5 kroków do uwolnienia „lęku wojennego”

Z punktu widzenia ewolucji lęk jest pożądany, gdyż nas chroni, jednak z drugiej strony niekontrolowana spirala lęku jest zabójcza dla naszej psychiki, zdrowia i dobrostanu. Destabilizuje nasze życie wewnętrzne. Odcina od radości życia. Sprawia, że przechodzimy ze stanu rozkwitu w stan wegetacji i przetrwania. 

Dołącz do spotkania online, na którym przedstawię 5-cio stopniowy model radzenia sobie z lękiem. Dzięki temu zrozumiesz swój lęk, oswoisz go i nauczysz się jak go minimalizować. Nie chodzi bowiem o to, aby wyeliminować lęk lub go stłumić, ale raczej o to, aby lęk nami nie zawładnął i nie sparaliżował nas w życiu i działaniu. Zamiast próbować pokonać lęk nauczmy się go oswajać i z nim żyć.

Od razu po zapisie otrzymasz link do nagrania, które możesz odtworzyć w dowolnym czasie. Nagranie będzie dostępne  do końca kwietnia.

Jak złagodzić lęk w niespokojnych czasach?


.

Czy jesteśmy zdani na obezwładniający lęk?

Nie! Z lękiem można pracować.

Masz wpływ na to co czujesz! Warto wypracować w sobie mechanizmy minimalizowania lęku, aby nie miał on destrukcyjnego wpływu na nasze zdrowie.

Na tym szkoleniu online znajdziesz receptę na minimalizowanie lęku. Dzięki 5-stopniowej technice zobaczysz jakie kroki warto podjąć, aby zrozumieć, oswoić i obniżyć swój lęk

 

(Nowość) Mini-program 2 Wellbinary „JAK OSWOIĆ LĘK O PRZYSZŁOŚĆ I ODNALEŹĆ SPOKÓJ W NIESPOKOJNYCH CZASACH”

Sprawdź szczegóły

 

Jako Chief Happiness Officer, trenerka szczęścia i ambasadorka idei „pracoszczęścia” pomagam zadbać o emocjonalny wellness i psychiczny wellbeing pracowników, aby podnieść poziom szczęścia w pracy i w życiu.

Prowadzę warsztaty, wellbinary oraz programy wellbeingowe współpracując z firmami, którym bliski jest człowiek. Gorąco wierzę bowiem w to, że prosperująca organizacja zaczyna się od troski o ludzi, którzy ją budują.