22 pytania na 2022 rok

Pytania, które wreszcie odblokują Twój potencjał

 

Wszystkie odpowiedzi masz już w sobie. Wystarczy tylko je odkryć.

Nasze wewnętrzne JA doskonale wie, czego chcemy, potrzebujeszmy oraz gdzie i w jakim tempie chcemy się poruszać. Warto dotrzeć do tego wewnętrznego głosu i wsłuchać się w niego. Kluczowe jest tu jednak zadanie sobie właściwych pytań, które docierają do głębi i mają moc zmieniania Twojego życia. 

 

 

22 pytania na 2022 rok!


.

Zadawanie sobie właściwych pytań to jedna z cenniejszych umiejętności, jakich możemy się nauczyć. Gorąco wierzę w to, że jakość zadawanych sobie pytań determinuje jakość naszego życia.

Jako Chief Happiness Officer, trenerka szczęścia i ambasadorka idei „pracoszczęścia” pomagam zadbać o emocjonalny wellness i psychiczny wellbeing, aby podnieść poziom szczęścia w pracy i w życiu. Codzienne dbanie o dobrostan jest nie tylko moim stylem życia, ale też przesłaniem, którym chciałabym zarażać innych. Głęboko wierzę, że najważniejsza podróż, w jaką można wyruszyć, to podróż w głąb siebie. To tu ukryte są wszystkie skarby świata. Zapraszam Cię w tę podróż. Będę Twoim przewodnikiem i przyjacielem na tej drodze:)